Amacımız sürekli gelişmek için katmadeğer yaratmaktır.

Kaliteyi benimsemiş çalışanlarımızla, çevreye duyarlı tavrımızla; faaliyette bulunduğumuz Çay Kahve Makinalarının önde gelen firmaları arasında yer almak stratejik hedefimizdir.

Bu hedefe ulaşmak için Misyonumuz; Ürün kalite standartlarının geliştirilmesinde, Dünyadaki teknolojik ilerlemelere ve değişimlere hızlı bir şekilde uyum sağlayacağız.

Ürünlerimizin müşteri şartları açısından güvenirliğini sağlayacak ve bu amaçla Üretim ve Hizmet aşamalarında gerekli olan tüm tedbirleri alacağız.

Ürünün kalite standardının geliştirilmesinde müşteri istek ve önerilerini öncelikli olarak dikkate alacak ve Müşteri Odaklı çalışmayı ilke edineceğiz.

Üretim, Montaj ve Servisini gerçekleştirdiğimiz CEMET ÇAY KAZANLARI   ve KAHVE MAKİNALARI  türlerinin; Yasal mevzuatlar ve Müşteri beklentileri ışığında İstenilen Kalite standartlarına ulaşmasında önemli bir paya sahip olan Tedarikçilerimiz ile karşılıklı faydaya dayalı ilişki kuracağız.

İşletmemizin tüm faaliyetlerinde en büyük paya sahip olan personelimizin; Memnuniyetini, Motivasyonunu, Verimliliğini artırıcı yönde: İnsan Kaynakları, Ücret ve Eğitim politikası izleyecek ve bu yol ile Kurum kültürü oluşturulmasında çalışanlarımızdan destek alacağız.

YETKİLİ: İmdat  Daştan

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt